2020’de Yeni Evinize Taşınmanın En Kolay Yolu

2020'de Yeni Evinize Taşınmanın En Kolay Yolu

Adres değişikliği zaman alabilir. Dikkate alınacak ve insan olan birçok şey var, unutkan olabiliriz. Bu yüzden adresinizi huzur içinde değiştirmenize yardımcı olmak için nihai ev taşıma kontrol listesini bir araya getirdik.

Pasaport adres değişikliği, adres değişikliği veya genel olarak adresinizi çevrimiçi olarak değiştirmek istiyorsanız – bu makalede size yer verdik.

Öyleyse başlayalım!

Yeni Evinize taşınırken düzenli kalın
Organizasyon, evi verimli bir şekilde taşımanın anahtarıdır. 
Bir mülk satın alıyor, bir ipotek alıyor, kiralıyor veya ailenizle birlikte taşınıyor olun, bir zaman çizelgesi oluşturmalısınız. 
Adım 1, herkesle iyi iletişim halinde olmak ve ‘evden eve nakliyat‘ ve ‘ankara nakliyat’ tarihini belirlemek

Evden Eve Taşımacılığınızı organize edin

Eve taşınma konusunda en azından kabaca bir anlayışa sahip olduğunuzda, eşyaları organize etmeye başlayabilirsiniz. Aşağıdaki sırayla işleme koymanızı öneririz:

(a) Büyük nakliye Temizliği Yapın: Evinizden, odanıza gidin ve acımasız olun. Eve taşınıyorsunuz ve artık kullanmadığınız eşyalardan kurtulmak için mükemmel bir fırsat. Son 6 ay içinde kullanmadıysanız, atın.

(b) Paketlemeye Erken Başlayın: Paketlemeye ne kadar erken başlarsanız, göç ettiğinizde hayat o kadar kolay olur. Bahar temizliği yaparken, önümüzdeki ay ihtiyacınız olmayan her şeyi paketlemenizi öneririz. Ayrıca, paketlerken, her bir öğenin hedeflendiği odayı etiketlediğinizden emin olun. Eve taşınmaktan ve her kutunun nereye gitmesi gerektiğini bulmaktan daha kötü bir şey yoktur!

(c) Önemli Kitaplar: ankara nakliyat şirketi ile bir şey organize etmeniz gerekiyorsa, yapılacaklar listenizi geçmek için ilk şeylerden birini yaptığınızdan emin olun. Düşünmek; kutu bulma ,  eşya depolama ,  ambalaj malzemesi bulma,  evcil hayvan gündüz bakımı   vb … Bu hareketli ev kontrol listesi sayesinde, umarım bir eşyayı kaçırmazsınız!

Adresinizi çevrimiçi güncelleyin

Şimdi şirketlerinizi adres değiştirdiğiniz konusunda bilgilendirmeniz gerekiyor. Bizim adres formunun çevrimiçi değişikliği  bu mümkün çevrimiçi yapmayı kolaylaştırır. Aslında 5 dakika içinde tamamlanır.

Bilgilerinizi girin, eve taşındığınızı bildirmek istediğiniz şirket veya kurumları seçin ve Ağaoğlu Nakliyat gerisini halledecektir. Bu şirketle, sizin adınıza eve taşındığınızı bildireceğiz ve bu süreçte yaklaşık 5 saat zaman kazanacağız.

Yeni evinizi kurun

Ev taşıma kontrol listemizin 4/5. Adımı her şeyi hazırlıyor. Aşağıdaki listeyi gözden geçirin, gittikçe onları çaprazlayın!

 • – İnternet
 • – TELEVİZYON
 • – Evde bakım (sıhhi tesisat, elektrik, kazan bakımı vb.)
 • – Su
 • – Ev Sigortası
 • – Gaz ve Elektrik
İyi kredi tavsiyesi

Küçük şeyleri unutma

Ev taşıma kontrol listemizde yapılacak son şey, aşağıdakilerin tümünü listeden geçtiğinizden emin olmaktır. Bunlar unutması gerçekten kolay olanlar olabilir, ancak oldukça önemli olabilir!

 • – Yeni bir diş hekimi bulun
 • – Yeni bir doktor bulun
 • – Park izni başvurusu yapın
 • – Yeni yerinizde çöp kutuları sipariş edin
 • – Gaz, elektrik ve su kaynağınız için sayaç okumaları gönderin
 • – Tüm şirketlerinizle faturalarınızı ödeyin
 • – Arkadaşlarınıza ve ailenize adres değiştirdiğinizi söyleyin
 • – Hareketin haftası için gerekli olanları hazırla (su ısıtıcısı, çay poşetleri, tuvalet kağıdı vb.)
Adresinizi hızlı bir şekilde çevrimiçi güncelleyin

Yeni Evinize stresiz gidin

Tebrikler! Ev taşıma kontrol listemizi tamamladığınıza göre, evi başarılı ve stressiz bir şekilde taşımak için yapmanız gereken her şeyi biliyorsunuz.

İnsanlar genellikle evlerin taşınmasının gerçekten stresli olabileceğini söylüyorlar, ancak bunun böyle olduğuna inanmıyoruz. Taşınan ev kontrol listesi hayatınızı değiştirmeyecek, ancak umarım işleri biraz daha kolaylaştıracaktır. Ağaoğlu Nakliyat’da yapmak için yola koyulduğumuz şey: Evinizi stressiz ve daha kolay hale getirmek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button