Ankara Asansör Kiralama

Ankara Asansör Kiralama

Evden eve nakliyat hizmetinin pratik bir şekilde gerçekleşmesini elde eden asansörler, zamandan kazanmıştırrıyor. Işçi ordusuna ihtiyaç duymadan pratik bir halde ağır eşyaları kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Pratik özellikleriyle güvenli olan asansör kiralama aracımız, yüksek katlardan eşya indirme işlemini kolaylaştırıyor.

Ankara Asansör Kiralama Firmaları

Evden eve nakliyat sektörunde asansör kiralama olanakları, her şirket için kolaylık sağlamaktadır. Ek olarak firmaların araç satın alma problemini de ortadan kaldırmaktadır. Müsait asansör kiralama alternatifleriyle eşya asansörleri, iş dünyasının hızlanmasında etkili rol oynamaktadır.

Ankarada Asansör nasıl kiralanır?

Kiralama işlemi için bizi aramış olduğunız vakit, eşya indirme bilgilerini eksiksiz vermelisiniz. Kaçıncı kattan eşya indirileceği, ne şeklinde eşyaların indirileceği ve indirme vakitı benzer biçimde bilgiler satın alan hizmetlerimize verilmelidir. Ihtiyacınız için en müsait asansörlü araç rahatlıkla kiralanabilmektedir. Asansörün kol uzunluğu, ücreti belirleyen unsurlar içinde yer almıştır.

Bu araçlar, kapalı kamyonun yanına park edilmektedir. Eşya asansörden indirildiğinde rahatlıkla kamyona yüklenmesi icap eder. Asansörümüzün kolları pencere yada balkona doğru uzamaktadır. Ray şeklinde olan ve uzayan bu kollar, duvara emniyetli bir şekilde yaslanır.

Asansör kabininin elektrik teli yada ağaç gibi engellere takılmaması icap eder. Aksi şekilde eşyalar zarar görebilir. Yükleme işlemlerinde tonaja dikkat edilmelidir. 400 kiloyu geçen ağırlıklar asansöre yüklenmemelidir. Yükleme işleminde emniyet kurallarına dikkat edilmeli, eşyalar güvenilir bir halde yerleştirilmelidir.

Asansörlerimizle Ev Taşımak Artık Çok Kolay

Yeni nesil asansörlerimiz, ağır eşyaları çok basit bir şekilde indirerek zamandan ve paradan kazanmıştırrmaktadır. Saatler alan ve pahalı iş gücüne ihtiyaç duyan taşıma şekilleri tarih olmuştur. Mecbur olmadıkça artık iş gücü fazla kullanılmamaktadır. Her vakit için ilk tercih asansördür. Onlarca işçinin yaptığı işi çok kısa müddette gerçekleştirmektedir.

Asansörlerimiz ev, yazıhane, depo ve yapınak benzer biçimde kategorilerde kullanılabilir. Taşıma işlemlerinde gerekli güvenlik kurallarına uyulmalıdır. Firmamız, bu araçların bakım işlemini özel bir halde gerçekleştiriyor. Trafik belgeleri, sigorta ve mtv benzer biçimde biroldukca kategoride gerekli işlemler yapılmaktadır. Güvenle trafiğe çıkan vasıtalarımız, lüzumlu resmî belgelere haizdir. Profesyonel özellikleriyle her vakit için tercih edilen bu araçlar, taşıma sektörünün en önemli seçeneği haline gelmiştir.

Paketlemeye dikkat etmek gerekir

Asansörlerimiz, paketlenmiş eşyaları güvenle indirmektedir. Paketlemeden eşya indirmek zarara neden olur. Eşyalarınız büyük zarar görebilir. Kırılabilir eşyalar için özel köpüklü kutular kullanılmalıdır. çizilme ihtimali olan yada kırılma ihtimali olan eşyalarınız için balonlu naylonlar tercih edilmelidir. Güvenli bir şekilde paketleme yaptıktan sonrasında eşya indirme yapılmalıdır. Gerekli güvenlik önlemleri alınmalıdır. Günün her saatinde araç tahsis edebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button