COVID-19 Zamanında Nasıl Evimi Taşırım

Covit - 19 Evden Eve Nakliyat

COVID-19 politikalarımız ve prosedürlerimiz nelerdir?

COVID-19 (koronavirüs) salgını ile ilgili endişelerinizi anlıyor ve paylaşıyoruz. Bu mesaj size Evden Eve Nakliyat şirketinin “temel hizmet” olarak sınıflandırıldığını ve firmamızın hala açık olduğunu ve Ankara İçi Nakliyat hizmetler verdiğini bildirmek içindir.

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı ve güvenliği bir numaralı önceliğimizdir. Hükümet direktiflerine uymak için uygun prosedürleri uygulamaya koyduk.

Tüm çalışanlar doğru enfeksiyon kontrolü önlemleri için katı kurallara uymaktadır. Çalışırken maske takmak ve eldiven giymek, ellerinizi olabildiğince sık yıkamak, müşterinin evlerine girmeden önce ayakkabı kapakları (patik) giymek ve fiziksel teması minimumda tutmak gibi.

Tüm çalışanlar, virüs bulaşmadığından emin olmak için günlük olarak taranır. Tarama süreci, çalışanların sıcaklıklarının izlenmesini, nasıl hissettiklerini sormayı ve öksürük veya hapşırmanın izlenmesini içerir. Herhangi bir çalışanın herhangi bir hastalık belirtisi varsa, hemen bir sağlık sağlayıcısı tarafından geri gönderilmeden temizlenene kadar eve gönderilir ve işe geri dönmez.

Evden Eve Taşımanın COVID-19 politikası ve prosedürleri hakkında başka sorularınız veya endişeleriniz varsa, 0312 517 04 29  numaralı telefondan ana ofisimize  başvurabilirsiniz .

COVID-19 sırasında evimi taşıyabilirmiyim?

Muhtemelen COVID-19 sırasında hareket edebilirsiniz, ancak hareketinizin seyahat ve toplantıları kısıtlayan siparişlerden etkilenip etkilenmediğini görmek için hareket eden şirketiniz ve yerel seçilmiş yetkililerle görüşmenizi öneririz.

COVID-19 sırasında Evimi Taşırsam eldivenler yardımcı olur mu?

COVID-19 sırasında hareket etmeniz gerekiyorsa, eldivenler ellerinizi yaralanmadan korumaya yardımcı olur, ancak virüsü önlemek için tavsiye edilmez. Eldiven, COVID-19’un yayılmasını önlemeye yardımcı olmak yerine, aslında virüsün yaşaması için başka bir yüzey oluşturabilir.

Johns Hopkins Üniversite Merkezi’nde kıdemli bir akademisyen olan Dr. Amesh Adalja , “(eldivenlerin) insanlara sahte bir güvenlik hissi vermekten başka bir şey yapacağını sanmıyorum, zaman kaybetmek ve gereksiz bir şey için daha fazla talep yaratmak,” dedi.  Sağlık Güvenliği için, BUGÜN söyledi.

Kişisel eşyalarımı dezenfekte etmenin en iyi yolu nedir?

CDC, sık kullanılan parçaların ve yüzeylerin, etiket talimatlarını izleyerek, yüzeye uygun ev temizlik maddeleri ve EPA kayıtlı dezenfektanlarla mümkün olduğunca sık temizlenmesini önerir.

Ayrıca  , CDC’nin, Clorox Dezenfekte Mendilleri, Lysol® Dezenfektan Sprey ve Virasept dahil olmak üzere COVID-19’a karşı etkili olabileceğini belirten dezenfektanların bir listesini de kontrol edebilirsiniz  .

Ankara İçi Taşınmam gerekirse teması nasıl en aza indirebilirim?

Taşınmanız gerekiyorsa, evinize taşınanlar gelmek yerine sanal bir ev içi tahmin almayı düşünün. Birçok hareketli şirket, yalnızca evinizin bir videosuna bakarak veya FaceTime ve Skype gibi uygulamalarda sanal bir yol izleyerek size bir tahmin verebilir.

Ücretsiz sanal tahmin için bizi arayın!

COVID-19 Taşınmamı başka nasıl etkileyebilir?

COVID-19’un tam sonuçları bilinmemektedir, ancak pandeminin hareketinizi potansiyel olarak etkilemesinin birkaç yolu vardır:

  • Taşındığınız ve gideceğiniz şehirlerdeki geçici hükümet siparişleri taşınmanızı engelleyebilir.
  • Geçici hükümet siparişleri, yeni evinize giderken restoranlarda yemek yemenizi engelleyebilir.
  • Potansiyel bakkal sıkıntısı, yeni evinizdeki buzdolabını stoklamanızı engelleyebilir.
  • COVID-19’un yaygın bir şekilde iletilmesi ve hareketli şirket politikaları, hareketinize yardımcı olacak mevcut işçi sayısını sınırlandırabilir.
  • Sosyal mesafe kuralları, aile, arkadaşlar ve işe alınan emeğin 10 veya daha fazla kişilik gruplar halinde toplanmasını ve hareketli kamyonunuzu yüklerken ve boşaltırken birbirlerinin altı feet içinde durmasını engelleyebilir.
  • Türkiye hükümeti ekonomik teşvik planı yoluyla alınan para, hayat normale döndüğünde giderlerin giderilmesi için tasarruf edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button