Dikmen Nakliyat Profesyonel ve Deneyimli Taşımacılık

Dikmen Nakliyat Profesyonel ve Deneyimli Taşımacılık

Dikmen nakliyat’da Zaman zaman ev ya da ofislerimizi taşımamız gerekebilir. Bu tip durumlarda işinin ehli bir nakliye firması ile çalışmak gerekir. Elbette günümüzde nakliye anlamında hizmet veren pek çok küçük ya da büyük firma bulunuyor. Ancak iyi bir dikmen nakliye hizmetinden söz etmek için, anlaştığınız ya da anlaşacağınız firmanın bazı özellikleri taşıyor olması şarttır. Bu özellikler;

 • Isıya ve neme dayanıklı çelik kasa araçlar kullanıyor olmalı,
 • Sahip olduğu asansörlü sistemler sayesinde insan gücüne ihtiyaç duymadan yüksek katlardan eşyaları indirebilmeli,
 • Hem şehir içi, hem de şehir dışı taşımacılık anlamında geniş hizmet ağına sahip olmalı,
 • Personeli tecrübeli ve eğitimli olmalı,
 • Değerli eşyalar için taşımacılık sigortası düzenlemeye yetkili olmalı,
 • Paketleme ve yerleştirme gibi spesifik hizmetler veriyor olmalı,
 • Taşıma öncesinde taşınacak eşyaların analizi yapmalı ve eksper raporu hazırlamalı,
 • Her zaman en uygun fiyat politikasını sunuyor olmalı,
 • Fabrika ve soğuk zincir nakliyesi gibi kapsamlı alanlarda da hizmet veriyor olmalı,
  Kısacası sıradan bir kamyon ya da kamyonet ile tecrübesiz kişi ya da kişilerden alacağınız hizmet sizi hüsrana uğratabilir. Dikmen evden eve nakliyat ve diğer ilçelerde sık tercih edilen, hem şehir içi, hem de şehir dışı taşımacılıkta öncü firmalardandır. Üstelik uygun fiyat politikası sayesinde, hem ekonomik, hem de güvenli taşımacılığın keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Teknolojik Donanım ve Usta Ekip Anlayışı
  Ağaoğlu Nakliyat firması için öncelik müşteri memnuniyetidir. İster şehir içi, ister şehir dışı ya da Dikmen ve çevresi olsun, her zaman profesyonel hizmet anlayışı ile yanınızdadır. Yenilikçi ve nakliye teknolojilerini yakından takip eden firma, kullanmış olduğu asansörlü sistemleri ve çelik kasa araçları ile sizlere üstün kalite bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Bu araçlar yangın ve trafik kazası gibi, eşyaların zarar görmesine sebep olabilecek riskleri minimize etmektedir.
  Taşınmadan önce hava durumunu kontrol etmeniz ve yağışlı havalarda taşınmayı ertelemeniz normal kabul edilebilir. Ancak Ağaoğlu Nakliyat firması ile çalışmıyorsanız. Çünkü Ağaoğlu Nakliye firması kapalı kasa tırları ile, hava koşulları ne olursa olsun, güvenli şekilde naklinizi gerçekleştirir. İşyeri, fabrika, restoran, ofis ve ev taşımacılığında lider olan Dikmen Ağaoğlu Nakliye firması uygun fiyat politikası ile sizleri de beklemektedir.
  Güvenli Depolama Hizmeti
  Taşınacaksınız ancak henüz kendinize uygun bir ev bulamadınız mı? İşyerinizde fazlalık olan eşyalarınızı, hammadde ya da stokunuzu depolayacak bir yer mi arıyorsunuz? O halde doğru adrestesiniz. 30 yıllık nakliyat ve depolama tecrübesine sahip Ağaoğlu Nakliye Dikmen ve çevresindeki onlarca farklı lokasyonda depolama hizmeti vermektedir. Elbette yalnızca Ankara’da değil, ülkenin dört bir yanında hem taşımacılık, hem de depolama hizmeti veren Ağaoğlu Ekspress, geniş, ferah ve raf sistemleri ile dizayn edilmiş modern depolara sahiptir.
  Ağaoğlu Nakliye depolama anlamında oldukça geniş kapsamlı hizmet sunmaktadır. Firmanın anlaşmalı olduğu depolar rutubetsizdir ve 7 gün, 24 saat boyunca güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Tekstil, gıda, mobilya, ofis malzemesi ya da teknolojik her ürününüz bu depolarda güvenle bekletilmektedir. Parsiyel ve hammadde taşımacılığında da sıkça tercih edilen firma, ekonomik fiyat politikasını depolama hizmetleri için de sunmaktadır.
 • A’dan Z’ye Üstün Kalite Taşımacılık Hizmeti
  Ağaoğlu Nakliye 30 yıllık tecrübesi ile A’dan Z’ye eksiksiz nakliye ve depolama hizmeti vermektedir. Cam, kristal, gümüş, değerli halı ve tablo, teknolojik cihaz ve çizilmeye elverişli mobilya, beyaz eşya gibi kıymetli eşyalarınız artık emin ellerde. Ağaoğlu Nakliye firması ucuz nakliye anlamında, müşterilerine en ekonomik fiyat politikasını sunmayı ilke edinmiştir. Nakliye yalnızca eşyaların bir noktadan başka bir noktaya taşınması değildir. Eşyalar nakil öncesi paketlenir ve araçlara özenle yerleştirilir. Böylelikle uzun yolculuklarda ve engebeli yollarda dahi, hiçbir eşyanız diğer eşyanıza zarar vermez.
  Müşterilerine olduğu kadar çalışanlarına da önem veren Dikmen Ağaoğlu Nakliyat firması, yenilikçi bir hizmet anlayışına sahip olmakla birlikte, her yıl deneyimli çalışan kadrosuna gerekli eğitimleri vermektedir. Özellikle de asansörlü taşımacılık hizmeti kapsamında oldukça uygun hizmet anlayışına sahip firma, yüksek katlardaki ev ve ofislerinizde bulunan eşyaları da araçlara güvenle yükler. Sizler de hemen iletişime geçin ve anahtar teslim nakliye hizmetinden faydalanın. Üstelik son derece uygun rakamlara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button