Ev eşyalarınızı nasıl depoluyoruz?

Sebepleriniz ne olursa olsun, ev eşyalarını paketlemek, yükseltmek, depolamak, sigortalamak ve en sonunda yeniden dağıtmak için Ağaoğlu Nakliyat’ı seçmekten daha iyi bir alternatif yoktur . Peki, ev eşyalarını ve kişisel etkilerini saklaman gerektiğinde Ev Eşyası Depolama neden en iyi seçenek?

Günümüzde müşterilerin ev eşyalarını depolamak için birçok seçeneği var. Kendi kendine depolama birimleri, mini depolama operatörleri, mobil römork bölmeleri, akıllı kutular ve daha fazlası var. Her şirket, ağaoğlu nakliyat gibi bir şirketten daha ucuz, daha güvenli ve daha elverişli olduğu algısını pazarlar. Birkaç nedenden dolayı depolamaya ihtiyacınız olabilir . Başka bir yere taşınıyor olabilirsiniz.

Evinizi bir süre boşaltırsanız, geçici olarak veya tadilat sırasında kiralarsanız, evinizi mobilyasız veya kiraya vermeden bir süre kiraya vermiş olabilirsiniz.

Sebepleriniz ne olursa olsun, ev eşyalarını paketlemek, yükseltmek, depolamak, sigortalamak ve en sonunda yeniden dağıtmak için Ağaoğlu Nakliyat’ı seçmekten daha iyi bir alternatif yoktur.

Peki, ev eşyalarını ve kişisel etkilerini saklaman gerektiğinde Ev Eşyası Depolama neden en iyi seçenek?

İlk olarak Ağaoğlu, her şekilde kaliteli bir depolama hizmeti sunar. Güvenlik ve kolay erişim için tasarlanmış fırınlanmış, amaca yönelik ahşap depolama modülleri kullanıyoruz.

Çoğu durumda, ev eşyaları doğrudan evinize yüklenebilir veya boşaltılabilir. Bütün büyük Ev Eşyası depolama depoları, Temel Endüstriler Bakanlığı tarafından lisanslanan geçiş tesisleridir. Güvenlik her şeyden önemlidir ve Ağaoğlu depoları tamamen alarma geçirilir, elektronik olarak izlenir ve güvenlik uzmanları tarafından devriye gezilir.

Uygun bildirimde bulunulduğunda, müşteriler istedikleri zaman mallarına erişebilir veya teslimat ayarlayabilir.

Ev eşyalarına ek olarak piyanolar, tekneler, motorlu taşıtlar, motorlu bisikletler ve karavanlar da bulunduruyoruz. Tamamen araştırırsanız, Ağaoğlu ile depolama gerçek maliyetinin alternatiflerden önemli ölçüde düşük olduğunu göreceksiniz. Sebep basittir, Ağaoğlu, sahip olduklarınız için sizi ücretlendirir ve ihtiyaç duyduğunuzdan daha büyük bir ünite veya modüle sığmaz.

Bir depolama operatörü 24 saat erişim sunabilirken, gerçek şu ki, bu kolaylık karşılığında efektlerinizin hacminden çok daha büyük bir birime ihtiyacınız olacak. Birçok durumda bu suçlamalar çift ağaoğlu nakliyat olacak.

 

Ayrıca, sözleşmeniz bittiğinde etkilerinizi mağazadan çıkarmanın zamanı geldiğinde, sabit süreli kiralama sürelerinde ısrar etmiyoruz. Neden küçük bir planlama gerektirmeyen bir kolaylık faktörü için ihtiyaç duyduğunuzdan neden iki kat daha fazla ödeyesiniz?

Kendi kendine depolama ve mobil pod operatörleri, fiyat rekabetçiliği görünümü verirken para kazanmanın çeşitli yollarına sahiptir. Örneğin, yeni paketleme malzemeleri satıyorlar, böylece müşteriler kendilerini paketleyebiliyor ve hareketli maliyetlerde ‘paradan tasarruf ediyorlar’. 

Size söylemedikleri şey, ambalaj malzemelerinin düşük kalitede olduğu ve belirgin işaretlemeler uygulandığıdır. Ağaoğlu, sizi yurtiçi bir nakliyat için topluyorsa, öncelikle bu operatörlerin düşük kaliteli malzemeler için sizden ücret alacağının% 10-20’sinde işe fiyatlandırılmış 2. el geri dönüştürülmüş kartonları kullanıyoruz.

Karton ve kasalara ek olarak, evdeki etkilerinizi depoda korumak için ihtiyaç duyduğunuz birçok malzeme vardır. Salon süitlerinizi, yataklarınızı ve baloncuklu beyaz eşya ve deri mobilyalarınızı paketlemek için malzeme satın alma perakende maliyetini eklediğinizde, maliyetler çok yakında artacaktır. 

Düşük kabarcıklı wrap ürünleri, mobilya hasarının asıl nedenidir. Düşük kalitedeki plastik köpük ambalajda cilalı mobilyalar ve beyaz eşyalara zarar verilmez, puanlanır ve işaretlenir.

Depolamada Nasıl Çalışırız?

Mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı depoya taşıdığınızda, takma, kazıma ve hasar görmemesi için her şeyin profesyonel olarak ‘mobilya pedleri’ ile istiflenmesi gerekir. Bunu kendin yapmak önemli bir maliyetle geliyor. Örneğin Ağaoğlu, standart 3 yatak odalı bir evi depoda korumak için 80-100 mobilya pedi ayırır. Bu, teslim edildiğinde pedleri aldığımız için hiçbir ek ücrete tabi değildir. Bir depolama veya mobil pod operatöründen eşdeğeri satın almak için yaklaşık bir fiyatla gelecek. Ped başına 20 tl . Bir ‘off’ taşıyıcısını bir self-depolama ünitesine kullanırsanız, depolama tesisini kullanmadıkları için ya da yeniden teslimat için garantili bir sözleşmesi olduğu için size mobilya döşemeleri bırakmazlar.

Ağaoğlu ambalajlama, ev eşyası sigortalama, evden eve taşıma, depolama ve teslim etme işlemlerinin en büyük yararlarından biri risk yönetimidir. Ağaoğlu sigorta sigortası, tüm süreç boyunca, en önemlisi depolamada bir süre sonunda yeniden teslim edilme durumunda tamamen korunmanızı sağlamıştır. Bölünmüş taşınma ve / veya depolama hizmetiniz varsa, hasar, kayıp, küf, küflenme, bozulma, solma, doğal afet veya hırsızlıkla ilgili tüm riskleri tam olarak kapatmak imkansızdır. Gaz patlamaları veya yangın riskini en aza indirmek için yanıcıları ve / veya hızlandırıcıları depolamayı reddediyoruz. Ev eşyalarının% 100 Taç yönetimi altında olması, öngörülemeyen koşulların ortaya çıkma riskini en aza indirger ve öngörülmeyen koşullar size karşı uygunsa sigortanızın tüm temelleri kapsamasını garanti eder.

Ağaoğlu’yla birlikte depolamanın o kadar çok zorlayıcı nedeni var ki hepsini listelemek imkansız. Bunu tarif etmenin en kolay yolu, ‘Zihin Huzuru’. Ağaoğlu ile kiminle uğraştığınızı ve tüm ihtiyaçlarınızın profesyonelce tek bir çatı altında yönetildiğinden emin olabilirsiniz. Kendi kendine depolama operatörlerine ticari amaçlarla, ‘Ticaret Me’ tipi işlerde ve konaklama yerlerini sürekli olarak küçülttüklerinde ve ev eşyalarında taşma olanlar için tavsiye etmekte tereddüt etmiyoruz. Ancak, eve taşınıyorsanız ve ev eşyalarını ve kişisel etkilerinizi saklamanız gerekiyorsa, Ağaoğlu, sadece en iyi fiyat çözümü değil, huzur ve risk yönetimi için tek çözümdür.

Fiyat teklifi vermek için ofisten BEDAVA arayın, ücretsiz, masrafsız, teklif üzerine:  0312 517 04 29  ya da çevrimiçi teklif formlarımızı kullanabilirsiniz:  Hızlı Fiyat Teklifi ,  Ev Ziyareti İsteyebilirsiniz.