Ev Taşımak İçin 9 Pratik Bilgi

ağaoğlu nakliye kamyonu

Ağaoğlu evden eve nakliyat olarak 30 yılda sayısız ev ve işyeri taşıdık, taşınma esnasında çok farklı sorunları tecrübe ettik. İşte Evinizi taşırken faydalanabileceğiniz 9 pratik bilgi.

1.Taşınmadan ilk önce “gereksiz eşyalardan kurtulma seansı” yapın. Çok Uzun süredir kullanmadığınız eşyalarla bir an önce vedalaşın derim ben. Çünkü Yeni ev yeni bir başlangıç olsun Size.

ev_tasima_temizlik

2. çok ama çok Sağlam kutular ve o patlatmayı çok sevdiğiniz (pıt pıt) baloncuklu naylonlardan hemen hiç durmadan edinin. Çok alelaceleye getirmeden yada aceleye getirin kullanmadığınız eşyaları hemen toplamaya başlayın.

Ev Taşımak İçin 9 Pratik Bilgi

3. bu devirde artık bir haber almak için internet veya gazete kullanıyoruz degilmi . ama sizde bu durum farklılık gösteriyorsa Eve artık gazete alınmıyor olabilir. Ama ev taşırken cam silmek ya da mutfak eşyalarını ambalajlamak için gazete kağıdı size çok yardımcı olacak bence bilemiyorum.

Ev Taşımak İçin 9 Pratik Bilgi

4. Topladığınız kutuların üzerine isimlerini yazmayı unutmayın yada unutabilirsiniz farketmez. Hangi kutunun hangi odaya ait olduğunu bilirseniz yeni evinizi yerleştirme işiniz oldukça kolay olacaktır. Benim Görüşüm Tabi.

Ev Taşımak İçin 9 Pratik Bilgi

5. Bakın Kutuları insanların taşıdığını sakın unutmayın. Çok ve hafif kutular olsun , tek ve ağır kutudan kat ve kat iyidir. Hem taşıyan kişi için hem de eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için bu oldukça önemli. Birisi size taşıyamayacagınız kadar yük taşı derse taşıyabilirmisiniz, o taşıyan elmanlarda insan demi. bu yazıyı okuyan arkadaşım.

Ev Taşımak İçin 9 Pratik Bilgi

6. Kendine özel bir liste yap. Yapılması gereken her şeyi aklına geldikçe yaz. Böylece hem ‘aman unutmayayım’ dediğiniz olaylar aklını meşgul etmeyecek hem de bu stresli zamanı rahatça yönetmiş olacaksın. Benden sana tavsiye.

Ev Taşımak İçin 9 Pratik Bilgi

7. Temiz nevresim takımını kolay bulabileceğin şekilde ayır. Tüm nakliye bittiğinde kendini temiz yatağa bırakmak isteyeceksin. Çünkü bütün gün çalışmış olucaksın.

Ev Taşımak İçin 9 Pratik Bilgi

8. Unutma! Lahmacun evden eve nakliye’nin olmazsa olmazıdır. Sonuçta aç ayı oynamaz.

Ev Taşımak İçin 9 Pratik Bilgi

9. Sonuç olarak sana düşen her şeyi yaptıktan sonra son bir adım kalıyor. İyi bir evden eve nakliyat firması ile çalışmak. Neyse ki o işi sizin için halleden birisi var. Ağaoğlu Nakliyat İletişim 0312 517 0 429

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button