Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat, 11 yılı aşkındır bu sektörde hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat, fabrika nakliyatı, işyeri taşıma gibi her alanda evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Garantili, güvenli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Bu hizmetlerimiz eşya depolama alanında da devam etmektedir. Sigortalı bir şekilde eşyalarınız garanti altına alınarak profesyonel bir şekilde depolara alınmaktadır.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sizlere bu hizmeti kusursuz bir şekilde sunmaktayız. Ağaoğlu nakliyat olarak, dünya standartlarını baz alarak kurumsal kimliğimizi şekillendirmiş ve yıllardır, başarılı bir şekilde bu sektörde öncülük etmeye devam etmekteyiz. Tüm nakliyat alanlarında, ekspertizlerimizle beraber çalışma sağlayıp bu doğrultuda fiyat, sigorta, tarih ve zaman aralığını oluşturmaktayız. Bu işlem sonrasında müşterilerimizin beklenti ve istekleri doğrultusunda sözleşmeyi sağlayarak hizmetimizi kusursuz bir şekilde tamamlamaktayız.

Evden Eve Nakliyat
Ankara Nakliyat

Nakliye işi titiz ve ehemmiyet gösterilmesi gereken bir sektördür. Yaşam şartları gereği, bazen iş değişikliğinden, bazen mekan değişimi gerektiğinden, eşyaları taşıtma ihtiyacı duyulmaktadır. Fakat müşteriler taşıtma işlemi sağlayacakları zaman beraberinde endişe de duyabilmektedirler. Neticede belirli bir ücret harcayıp sahip oldukları eşyaların zarar görmesi veya zamanında teslim edilmeyip birçok problemi yaşabileceği kaygılarını taşıyabilmektedirler. Ağaoğlu evden eve nakliyat olarak bizler, nakliyat sektöründe yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübe ve güven sayesinde 25 yılımızı doldurmuş bulunmaktayız. müşteri memnuniyetini baz alarak, iş bitiminde, güler yüzlü müşteriler biriktirme gayesindeyiz.

Müşterilerimiz biler için velinimet, onlar sayesinde bu günlere geldiğimiz bilincini taşıyarak hareket etmekteyiz. Her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de merdiven altı firmalar bulunmaktadır. Ucuz fiyatlar teklif ederek, müşteri çekmekteler ve bu firmalar tarafından birçok sorunu da beraberinde yaşayabilmektedirler. Ağaoğlu nakliyat olarak bizler, bu işi, olması gerektiği ve beklendiği gibi yapmaktayız. Her aşamada dikkatli ve titiz çalışmalarla, profesyonel ekibimizle beraber, paketlemeden taşıma ve yerleştirmeye kadar her detayı hesaplayıp buna göre sorunsuz bir hizmet sunmaktayız.

Türkiye’nin en güvenli ve en çözüm odaklı firmaları arasında birinci sırada kendimize yer edinmiş durumdayız. Doğru ve dürüst nakliyecilik, şehirlerarası, evden eve, nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Eşyalarınız Evden Eve Nakliyat güvencesi altında güvenle taşınmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Politikamız

 •  Eşyalarınızı güvenle paketleyip, zararsız bir şekilde, zamanında yerine ulaştırmak.
 • Profesyonel ekip çalışması ile eşyaları de monte ve monte işlemleri sağlamaktayız.
 • En son teknoloji ekipmanlarla işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
 • Eşyalarınız Ağaoğlu nakliyat ile sigorta altına alınmaktadır.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız.
 • Müşterilerimizle nakliyatın her aşamasında saygı ve güven çerçevesi içerisinde diyaloglarımızı kurmaktayız.
 • Ankara nakliyat olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız ve oluşabilecek her hangi bir sorunda eşyalarınızı garanti altına almaktayız. Müşteriler için en önemli ve akıllara takılan bu konu hakkında oldukça hassas davranarak gönül rahatlığı içerisinde eşyalarınızı taşıma sorumluluğunu üstlenmekteyiz.

Evden Eve Nakliyat’ta Sunduğumuz Hizmetler

Asansörlü nakliye hizmetiAsansörlü taşıma teknolojisi sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde hızlıca taşınmaktadır. Çok yüksek katlarda veya asansörün kapasitesinin yeterli olmadığı durumlarda, asansörlü nakliye hizmetimizle bu sorunlara çözüm bulmaktayız.

Ambalajlama hizmetiAmbalajlama noktası bizlerin nem verdiği noktalardan biridir. tecrübeli ekiplerimiz sayesinde eşyalarınızı, uygun şekillerde paketleyerek ve kullandığımız ürünlerde kaliteli malzeme kullanarak, sorunsuz bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz. Paketleme aşaması eşyalarınızın güvenle yerine ulaşması noktasında en önemli aşamalardan biridir.

Depolama hizmetiDepolama hizmeti ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Eşyalarınızı bulunduğunuz mekandan alarak, güvenli bir şekilde depolamaktayız. Ağaoğlu nakliyat depolama hizmetinde, liderlik konumunda yer alarak en çok depolama talebi alan şirketlerden biridir.

Kendine özgü depolama hizmetleri ile her geçen gün depolama alanlarımızı genişletmekte ve en son yenilikleri takip ederek, eşyalarınızı kokusuz ve rutubetsiz ve güvenli alanlarda muhafaza etmekteyiz. İşinde uzman kadromuzla, dürüst ve saygılı bir hizmet anlayışı ile müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanıp takdir görmekten guru duyuyoruz. İçerde ve dışarıda tüm ekiplerimizle bir bütünlük ve uyum içerisinde çalışarak, sorunsuz bir depolama hizmeti sunmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Firması

Ağaoğlu evden eve nakliyat sektöründe öncü firma olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Evden eve nakliyatlarda hızlı ve itinalı çalışmalar sağlamaktayız. Türkiye’nin her bölgesine bu hizmetimizi sunmaktayız. İlk olarak eşyalarınızın tespitini sağlayarak, paketleme aşaması nasıl bir araç gerekli, hangi ekipmanlar kullanılacak her şeyi tek tek tespit ederek sorunsuz bir şekilde paketleme aşamasını gerçekleştirmekteyiz.

Yüksek binalar için asansörlü taşıma kullanarak öncelikle asansörün nereye konumlandırılacağını ve hangi alandan taşıma yapılacağının tespiti sağlanır. Bu çalışma sistemi sayesinde aksamadan ve sorun yaşamadan güvenli bir şekilde eşyalarınızı yüklemekteyiz. İnsan gücü kullanarak hem hasarlar oluşmakta hem de zaman kayıpları yaşanmaktaydı. Fakat en son teknolojileri kullanarak bu duruma çözüm üreterek, zamandan tasarruf edip eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız.

Evden Eve Nakliyat
evden eve nakliyat

Ankara Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gereken Konular

Nakliyat işlemleri başlı başına dikkat ve özen isteyen bir sektördür. Hiçbir müşteri değerli eşyalarının zarar görmesini istemez. Bizlere başvuruda bulunan müşterilerimin akıllarına takılan en önemli konulardan biri eşyalar zarar görür mü? 

Eşyalarımız zamanında yerine ulaşır mı? 

Bizler Ağaoğlu nakliyat olarak, müşterilerimizin şikayet ve beklentilerini dinleyerek çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştirmekteyiz bu da bizlerin sektörde en başarılı nakliyat firması olarak yer almamızı sağlamaktadır. Zamanında telsi, güvenli taşıma, kaliteli paketleme, saygılı elemanlar, memnun müşteri, bizlerin çalışma kriterlerindendir.

Taşıma işleminde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri paketleme ve asansör taşıma işleridir. Paketlemede eşyanın cinsine göre malzeme kullanmak ve cinsine göre dizaynı sağlamak, eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Asansörlü taşıma ise hem eşyaların hasar görmesini engellemekte hem de zaman kazanımı sağlamaktadır. 

Taşımacılıkta eşyaların durumuna göre en uygun araç seçimini yapmak gerekir Ağaoğlu nakliyat olarak ekspertiz ile çalışarak taşıma noktasında herhangi bir aksamaya mahal vermekteyiz. Nakliyatta yükün miktarı ve mesafe durumu hesaplanarak uygun fiyatlandırmalar sağlamaktayız.

Evden Eve Nakliyat
Ankara Nakliyat Firması

Çalışma sağladığımız her alanda, dürüst bir çalışma şekli benimseyerek, sektörde öncülük edip nakliyat alanında daha güvenilir ve daha tercih edilir bir aşamaya gelmek bizim amaçlarımızdandır. Paketleme işinde mutlaka tecrübeli elemanlarla çalışmaktayız. Bizler nakliyat işini benimseyerek, en iyi ve en doğru şekilde sağlamaktayız. 

Müşterilerimizden aldığımız tebrik telefonları yaptığımız yorucu çalışmaların en önemli ödülü olmaktadır. Ev ve ofis taşımacılığında yıllara dayanan tecrübelerimizle hizmetlerimizi arttırarak devam etmekteyiz. Şehirlerarası taşımacılıkta, evden eve, iş, ofis ve her türlü taşıma da güvenle bizleri arayabilirsiniz.

Ağaoğlu nakliyat garantisi ile şehir içi ve şehir dışı, Türkiye’nin her bölgesinden bizlere ulaşarak kolay hızlı ve doğru bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Türkiye’de nakliyat sektöründe sayılı firmalardan biri olarak 25 yıllık deneyimlerimiz ile bu sektörde oldukça güvenilir bir yere sahip olduk. Ağaoğlu nakliyat olarak müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, sigortalı, garantili, doğru ve güvenli bir taşımacılık hizmeti sunarak, evden eve, şehirlerarası ve şehir içi tüm taşıma alanlarında her türlü desteği sağlamaktayız. 

Zamanında ve hasarsız eşya teslimi yaparak müşterilerimizin takdirini kazanmaya devam ediyoruz. Nakliyat ihtiyacınız olduğunda, bizlere kolayca ulaşabilir ve tüm talepleriniz ve aklınıza takılan tüm konularda destek alabilirsiniz. Sizler bizlerin var olmasının temel sebebi olarak, velinimetimiz sayarak, hizmetlerimizi en üst seviyede hürmet içerisinde arz etmekte ve gülen yüzlü müşteriler biriktirmekteyiz.

Tam Hizmet paketleme ve ambalajını açma – taşınacak çok şey olduğunda, ambalajlama ve ambalajdan çıkarma çok uzun zaman alabilir. Hareket halindeki profesyonellerin yardımıyla süreci hızlandırın ve aidiyetinizin güvenliğini sağlayın.

Hassas ürünler için özel ambalaj – vazolar, cam eşyalar ve sanat, nakliye sırasında hareket etmeyecek şekilde paketlenmelidir. Değerli tuttuğunuz eşyalarda bir çizik olmaması için malzeme ve teknik bilgi sahibiyiz.

Mobilya sargısı – güçlü bir sargı, hem mobilyaları koruyacak hem de çekmeceler gibi hareketli parçalar sıkıca yerinde tutulduğundan kullanımı kolaylaştıracaktır.

Ambalaj malzemeleri – kutular, kabarcık çözgü, ambalaj fıstık, bant ve her şey. Size ihtiyacınız olan malzemeleri sağlayabilir veya işi sizin için yapabiliriz.

Özel kutulama – iyi korunması gereken büyük bir eşyaya sahipseniz, korunmasını kolaylaştırabilmeniz için bir sandık oluşturabiliriz.

Sökme / yeniden takma hizmetleri – hareket etmenin daha az zevkli kısımlarından biri, her şeyi ayırmak ve daha sonra tekrar bir araya getirmektir. Neden yapmamıza izin vermiyorsun?

Piyano hareket ediyor – piyano hareket etmek zor çünkü ağır, taşıması zor ve nispeten kırılgandır.

İklim kontrollü depolama hizmetleri – hemen alamayacağınız eşyalar varsa, bunu sizin için iklim kontrollü depolama birimlerimizde saklamaktan memnuniyet duyarız.

Tam Hizmet Evden Eve Taşımacılık Şirketiyiz!

Evinizde bir yıl, elli yıl yaşarsanız yaşayın, taşınmanın stresini ortadan kaldırabiliriz. Fotoğraflardan ve koleksiyonlardan yemeklere ve kitaplara kadar bu öğeler özel bir değere sahiptir, ve bir evden eve nakliye planlarken dikkate alınması gerekir. Sizin veya sevdiğiniz birinin taşınması zamanı geldiğinde, profesyonel ekibimiz tüm yer değiştirme sürecini baştan sona yönetecektir.

Taşınma Hizmetleri

 • Profesyonel hareket yönetimi
 • Kişisel eşyalarınızı bulun, düzenleyin ve sıralayın
 • Adres değişikliğini Sosyal Güvenlik, postane, yardımcı programlar ve diğerleriyle koordine edin
 • Alan planlama yazılımı
 • Geçiş kaygısını hafifletmeye yardımcı olması için eşyalarınızı yeni evinizde sahne altına alın
 • Eşyalarınızı profesyonelce paketleyin ve ambalajından çıkarın
 • Geniş profesyonel ortak ağıyla (emlakçılar, taşınma şirketleri, vb.) Koordinasyon sağlayın
 • Küçültme ve Dağınıklığı Giderme

Yeni Evinizde Hissedin

Taşınmak herkes için stresli olabilir. Yaşımız ne olursa olsun, evlerimizde dolaşmak için günlük rutinlere ve alışkanlıklara güveniriz ve bir ankara nakliye firması neredeyse imkansız hissedebilir. Bunu anlıyoruz, bu yüzden ev taşıma uzmanı ekibimiz, eski evden yeni eve önemli öğelerin düzenini ve yerleşimini yerleştirmeye çalışıyoruz.

Yatağınızın üzerinde üç fotoğraf görmeye alışkınsanız, bunu yeni evinizde kopyaladığınızdan emin olacağız. Eşyaları bir evden diğerine taşımak yeterli değildir; Sürecin mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde yapıldığından emin oluruz, her adımda kıymetli müşterimiz göz önünde bulundurulur.

EVDEN EVE NAKLİYAT İÇİN KOLAY KULLANIM KILAVUZU

Eve taşınmak genellikle stresli bir dönemdir. Yer değiştirmenin içerdiği birçok etkinlik vardır ve insanların genellikle bu konuda birçok sorusu vardır. Yerel olarak hareket etmenize veya uzun mesafeli taşımacılar nakliye firmasına bakılmaksızın, sağlam bir plana sahip olmanız ve iyi hazırlanmış olmanız gerekir. Taşınma, yer değiştirme gününde başlamıyor . Taşınma gününden önce haftalar, hatta bazen aylar başlar. İnsanlar iyi ve güvenilir bir şirket bulmakta zorlanıyorlar. Okumaya devam edin ve işverenlerinizi işe alma ve devrilme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.

İYİ BİR EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ İLE ANLAŞMAK

Yer değiştirmenin en önemli kısmı güvenilir ve deneyimli ev taşıma şirketi bulmaktır. Eğer evden eve nakliyat şirketi arıyorsanız kapsamlı araştırma yapın. İlk olarak, arkadaşlarınızdan ve ailenizden bir öneri isteyin . Yakın zamanda taşınan ve faydalı önerilerde bulunabilecek birini tanıyor olabilirler. Ardından, şirketlerin yorumlarını ve derecelendirmelerini bulabileceğiniz Ankara Ağaoğlu Evden eve nakliyat Business şirket profilimiz gibi özel hareketli web sitelerini kontrol edin.

İyi ve güvenilir bir hareket eden şirket seçin
Hizmet kalitenizden memnunsanız, nakliyecileriniz onlara bahşiş vermeyi düşünün

Ayrıca, şirketin hizmet kalitesini anlamak için daha önce gönderilen yorumları ve şikayetleri okuyun . İyi bir ankara nakliye şirketi deneyimli olmalı, iyi eğitimli nakliyecilere sahip olmalı, lisanslı olmalı ve sigorta sağlamalıdır. Sık kullandıklarınızın bir listesini yaptıktan sonra fiyatları karşılaştırın ve tüm ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uyan bir şirket seçin.

TAŞINMA SIRASINDA KIRILMA SIRASINDA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMANIZ GEREKEN FAKTÖRLER VARDIR

İnsanlar genellikle onların nakliyecilerinin ne kadar bahşiş vereceğini merak ediyor. Gerçek şu ki, nakliyecilerinize bahşiş vermeniz veya ne kadar bahşiş vermeniz gerektiğini tanımlayan belirli bir kural yoktur . Ancak, çalışmalarından memnunsanız, belirli faktörler ne kadar bahşiş vereceğinizi hesaplamanıza yardımcı olabilir. İlk olarak, yer değiştirmenin boyutunu ve türünü düşünün . Özel bir hizmete ihtiyacınız var mı?

Bir piyanoyu hareket ettirmek iyi bir hazırlık gerektirir.
İyi eğitimli profesyonel nakliyeciler tüm özel taleplerinizi karşılayabilecek

Örneğin, bir bilardo masası veya piyano taşımak çok fazla hazırlık ve sıkı çalışma gerektirir. Eşyalarınız ağır ve hacimli mi? Soğuk hava veya şiddetli yağmur gibi zorlu koşullarda mı hareket ediyorsunuz ? Bu durumlarda, nakliyecilerinizin kaliteli hizmet vermesi durumunda, muhtemelen bir ipucu bırakmalısınız.

NAKLİYECİLER ASLINDA NE KADAR KAZANIYOR?

Nakliyecilerin maaş çekleri farklılık gösterir ve farklı faktörlere bağlıdır. Taşımacıların deneyimlerinden, çalıştıkları şirketten etkilenebilirler, ancak çoğunlukla şehre düşer. En çok yer değiştirenler saatlik olarak ödenir ve normal saatlik ücretleri ipucu olmadan 120 ila 150 tl arasında değişir. Dolayısıyla, nakliyecilerin bundan daha fazlasını hak ettiğini düşünüyorsanız, devam edin ve bahşiş verin.

EVDEN EVE NAKLİYAT İLE TAŞINMAK ZORUNDA MIYIM?

Birçok insan hareketli süreçten bunalmış hisseder, bu yüzden profesyonelleri işe almaya karar verirler. Ancak, kendiniz yapabileceğinizi düşünüyorsanız, muhtemelen biraz tasarruf edersiniz. Paketlemeye başlamadan önce tüm eşyalarınızı organize edin. Neleri saklamak istediğinize karar verin ve artık ihtiyacınız olmayan eşyalardan kurtulun .

Ardından, kutular, işaretleyiciler, bant, mobilya battaniyeleri, kabarcık sargısı vb. Gibi ambalaj malzemeleri hazırlayın. Herhangi bir hasarı önlemek için eşyalarınızı dikkatlice paketlemelisiniz. Kutuları önemli bilgilerle etiketleyin – içerik, hedef oda, kullanım talimatları. Bu, yeni evinize vardığınızda ambalajınızı açmanıza yardımcı olacaktır. Arkadaşlarınızdan ve ailenizden eşyalarınızı paketlemenize ve taşımanıza yardımcı olmalarını isteyin. Onlara önceden sormayı unutmayın ve elinizde kahve, su ve enerji içecekleri bulundurun.

SONUÇ

İnsanlar farklı nedenlerle taşınırlar , ancak karşılaştıkları sorunlar ve görevler aynıdır. Yer değiştirme, paketleme, etiketleme, yükleme, nakliye vb. İçeren yorucu ve stresli bir süreçtir. Elbette güvenilir ve deneyimli bir evden eve taşımacılık şirketi bulmak bu deneyimi olumlu bir deneyime dönüştürecektir. Tüm süreci kolaylaştırabilir ve hızlandırabilirler. Bu hizmetler ucuz olmasa da, birçok kişi nakliyecilerin bahşiş olup olmadığını merak ediyor. Bahşiş zorunlu mu? Ne kadar yeterli? Biz açıklandığı gibi, bu sizin çok değişen bahşiş verme zorunlu değildir. İyi bir iş çıkardıklarını düşünüyorsanız, bahşiş vermeniz önerilir . Özellikle hava koşulları kötüyse veya yer değiştirmeniz zordu. Ama bu tamamen size kalmış. Umarız rehberimiz kararınızı biraz kolaylaştırır.

Evden Eve Nakliyat” te bir düşünce

 1. Gaye yılmaz diyor ki:

  Ev taşına konusunu gayet net ve şık bir anlatımla kaleme almışsınız. Ellerinize sağlık zaten kim ev taşımak istiyorsa çok kolay bir şekilde yardımcı olup insanların yüklerini azaltıyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button