Güneşevler Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Taşıma ve nakliye hizmeti veren Güneşevler evden eve nakliyat şirketimiz, Ankara’nın tüm merkezlerine taşıt takviyeyi sunmaktadır. Fertler genel olarak eşyaların taşınma sırasında hasar göreceğini düşünmekle birlikte işletmelere fazla bir güven dinlememektedir. Bu sebeple de taşıma harekâtları kendileri asıllaştırmaktadır. Ancak beceriksiz bilgi nedeniyle de eşyalar yeniden ağır hasarlar görmektedir. Güneşevler evden eve nakliye personelleri sayesinde tüm operasyonları meselesiz bir biçimde reelleştirmektedir. Konutlarda bulunan mobilyalar, koltuk ekipleri ve beyaz eşyalar yırtılması güç olan ambalajlar ile ambalajlanmaktadır. Mutfak taşıt gereçleri, perdeler veya sırça gibi kırılgan malzemeler için de kutulama takviyeyi verilmektedir.

Güneşevler Ofis Taşıma Firması

Güneşevler büro taşıma şirketimiz, firmalarda bulunan eşyalar için vasıta yardımı sağlamaktadır. Çalışma alanlarında bulunan eşyalar yeniden uzman personellerimiz tarafından ambalajlanmaktadır. Ayrıca hem konut hem de büro taşıma hizmetleri için kurulum yardımı verilmektedir. Güneşevler nakliyat personelleri mobilyaların, eşya dolaplarının ve raf sistemlerinin kurulumunu kısa bir zaman içerisinde reelleştirmektedir. Kurulum edilen mobilyalar ise müşterilerimizin arzları istikametinde odalara yerleştirilmektedir. Güneşevler büro taşıma hizmeti alan fertler, rastgele bir güçlük ile karşılaşmamaktadır. Zira tüm harekâtlar uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Güneşevler’ de Nakliye Firması

İşletmemiz bünyesinde değişik özelliklere sahip olan taşıt modelleri yer almaktadır. Güneşevler nakliye aynı zamanda parça eşya taşıma, müessesesel yük taşıma ve asansörlü taşımacılık gibi alanlarda hizmet vermektedir. Arz edilen şehir ve ilçelere ekspertiz takımı yönlendirmektedir. Tüm eşyalar araştırıldıktan sonra alıcılarımıza maliyet bilgisi sunmaktadır. Güneşevler konuttan konuta nakliyat işletmemiz, İzmir, İstanbul gibi megakentlere de taşıt takviyeyi sağlamaktadır.

Şirketimiz tarafından verilen tüm hizmetler mantıklı sayılara tekabül etmektedir. Güneşevler evden eve nakliyat maliyetleri, eşya rakamına, yüklerin büyüklüğüne göre ve binaların kat tasarısına göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca alıcılarımıza özel yüzde 20’lere denk gelen indirimler hakikatleştirmektedir. Sizde hemen şirketimiz ile irtibata geçerek nitelikli bir nakliye dayanağı alabilirsiniz. Güneşevler nakliyat şirketimiz parça eşyaları, büro malzemeleri ve 1+1daireleri en geç 1 iş günü içerisinde yeni adreslere götürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button