Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Bir nakliye şirketi ile anlaştığınızda, sizi ve eşyalarınızı taşınma sırasında meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya kayıptan korumak için eşya taşıma sigortasına sahip olmaları gerekir.

Ağaoğlu Nakliyat , profesyonel taşıma ortaklarımız aracılığıyla en iyi ev taşıma deneyimini sunmaktan gurur duyuyoruz. Ağımıza katılan her kullanıcılarımız ve müşterileri için eşya taşıma sigortası sağlayabilmelidir.

Evden eve nakliyat sigortası olmayan bir nakliye şirketi kiralamak riske değmez. Diğer taşınma şirketlerinden daha ucuz görünseler de, eşyalarınızın tamamen korunduğundan emin olmak için fazladan ödeme yapmaya değer. 

Bu makale aşağıdakileri kapsayacaktır:

  1. Evden eve nakliyat Sigortası Nedir?
  2. Eşya Taşıma Sigortası
  3. Evden Çıkarma Sırasında Neleri Kapsar?
  4. Hasarlara Nasıl İtiraz Edilir
  5. Taşınma Sigortasında Mal Olmadan Taşıyıcı Kullanımı
  6. Ev Taşımalarında Tasarruf Edin

Evden eve nakliyat Sigortası Nedir?

Nakliyat sigortası, tüm taşınma şirketlerinin sahip olması gereken bir sigorta poliçesidir. Taşınma sırasında kişisel eşyalarınızda oluşabilecek her türlü zarar veya ziyandan sizi koruyacaktır. Transit sigortasında Mal satın almanıza gerek yoktur, herhangi bir saygın nakliye şirketi Transit Mal sigortası ile sigortalanacak ve her zaman nakliye şirketi maliyetlerinize dahil edilecektir .

Transit sigortası, eşyalarınızı şunlardan koruyacaktır:

  • Yoldayken hırsızlık.
  • Taşıma sırasındaki kazalardan kaynaklanan hasar.
  • Taşıma sırasında kayıp.
  • Taşıma sırasında oluşan araç devrilmesi.
Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Eşya Taşınma Sigortası

Çoğu senaryoda, Transit Sigortasında kendi Mallarınızı ayırmanız gerekmeyecektir. Tüm ankara nakliye şirketleri, genellikle hasarlar için 40.000 tl ‘ye kadar sizi karşılayan Transit Mallar sigortası ile sigortalanacaktır. Bu, seçtiğiniz nakliye şirketine bağlı olarak değişebilir. 

Taşınma şirketinizi seçmeden önce, taşınmanız sırasında oluşabilecek herhangi bir hasara karşı nasıl sigorta kapsamına gireceğinizi öğrenmek için sigorta poliçelerini kontrol edin. Taşınmanız için size daha fazla gönül rahatlığı sağlamak için politikalarının ne kadar kapsayacağını öğrenmelisiniz.

Evden Çıkarma Sırasında Neleri Kapsar?

Taşımacılık şirketlerimizin çoğu, taşınmanız için farklı düzeylerde koruma sağlar. Taşımacılık şirketlerinden Transit Mal sigortası sunmalarını talep etsek de, evden eve nakliyat şirketinizden teminat seviyesini kontrol etmek her zaman iyidir. Eşyalarınızı kendiniz paketlemeniz halinde Transit Mal Sigortası kapsamına girmeyeceğiniz unutulmamalıdır. Bu sigorta kapsamına girebilmek için nakliye şirketinizin eşyalarınızı paketlemiş olması gerekir.

Ortağımızın sigorta poliçesinin de kapsadığı malların değeri üzerinde bir sınırı olacaktır. Ortaklarımızın çoğunun araç başına maksimum 10.000 teminatı varken, diğerleri 50.000 ‘a kadar teminat sunabilir. Taşıyıcınızın sigortası, hasar durumunda sizi kolayca karşılayacak olsa da, taşınmanız sırasında değerli eşyalar taşıyorsanız önceden poliçeleri kontrol etmeye değer.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Nakliye Sigortasında Mal Olmadan Taşıyıcı Kullanımı

Sigortasız bir taşınma şirketi ile çalışmak, hiçbir eşyanızın taşıma sırasında kapsanmayacağı anlamına gelecektir. Bazı ev eşyaları sigortası poliçeleri taşınan evi kapsayabilir, ancak bu hiçbir şekilde standart değildir.

Gerekli sigortaya sahip bir şirket kullanmak, nakliye sırasında eşyalarınızı kaybetmekten, mobilyalara zarar vermeye kadar tüm eşyalarınızın güvence altına alınması anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button