Taşınma için giysileri doğru ve güvenli bir şekilde paketlemenin 3 yolu

Taşınma için giysileri doğru ve güvenli bir şekilde paketlemenin 3 yolu

Taşınma için giysileri doğru ve güvenli bir şekilde paketlemenin 3 yolu

Kaç kişinin evden eve taşımacılık ettiğine bağlı olarak, çok fazla elbise birikir. Bebek kıyafetleri ve bebekler için kıyafetler ya da yetişkinler için kişisel tekstiller ile ilgili olsun, gardırop genellikle sadece gardırobun ne kadar geniş olduğu konusunda net bir fikrimiz var. Aşağıdaki tavsiyeler, tüm parçaların varış yerlerine güvenle ulaşmasını sağlamak için yardımcı olabilir.

Giysileri paketlerken önemli temeller

Taşıma için listelenen paketleme ipuçları oldukça kolay bir şekilde uygulanabilir. Bu durumda, kısmen yeniden kullanılabilen veya kuyunun elden çıkarılabilen uygun maliyetli araçlara ihtiyacımız vardır. Paketleme elemanlarının giysileri kolayca istiflenmesi veya birbirlerine büyük çaba göstermeden istiflenmesi de önemlidir. Ayrıca avantajlı olanlar güvenli taşıma sağlayan bu tür yardımcı maddelerdir.

Tüm bu yer değiştirme için uygun olmayan bir model, kıyafetlerin yorgan ve yastık kılıflarına yerleştirilmesidir. Bunlar daha sonra çamaşırları temizledikten sonra yıkanır ve tekrar dizilir. Bununla birlikte, narin, yüksek kaliteli giysiler hafifçe kırışabilir. Bu nedenle bu yaklaşım herkes için mutlaka önemlidir. Alternatif olarak, giysilerin taşınması için başka yöntemlerde vardır .

1. yöntem: elbise kutuları kullanmak

Taşıma için uygun kıyafet ambalajı özel kıyafet kutuları ile mükemmel şekilde çalışırız. Plastik veya kartondan yapılmış bu sağlam karton kutular önceden hazırlanmıştır ve ya tamamen satın alınabilir ya da sadece kiralanabilir. Özellikle, kapatılabilen kapakları olan plastik kutular idealdir. Olumlu olanı, 52 x 135 cm x 62 cm boyutlarında elbise askılı elbise kutularıdır.

Modele bağlı olarak, piyasada satılan dolap kutularında bir yükleme kapağı ve dayanıklı metalden yapılmış entegre bir elbise askısı bulunur. Takım elbise, gömlek ve ceket gibi üst formalar, kutulardaki askılarla kolayca örtülebilir. Giysiler yan yana dikey olarak asılır. Dıştaki yanal işaretleme ile giysi kartonunun baş aşağı taşınması önlenebilir. Karton kutular taşımak için vardır. Ek kapaklar, giysilerin düşmemesini sağlar.

Ek olarak, 40 kg’a kadar yük kapasitesine sahip çift oluklu mukavva kutu, giysilerin kirlenmeye ve büyük kırışıklıklara karşı etkili bir şekilde korunması anlamına gelir.

Basit, biraz düz giysi kartonları aynı zamanda taşıma için kıyafetleri paketlemek için de idealdir. Düz iç çamaşırlar, kazaklar, gömlekler ve küçük giysiler farklı büyüklükteki karton kutulara sığar ve üst üste istiflenir. Bu karton kutular, basit hareketli kutulara benzer. Kira, ikinci el ve yeni alımlar için kullanılabilirler.

Ağaoğlu Nakliyat ile birlikte taşınırsanız, gerekli tüm paketleme kutularını memnuniyetle sağlarız . Giysi kutularından kitap kutularına pratik resim kutularına kadar ihtiyacınız olan tüm malzemelere sahibiz.

2. yöntem: çöp torbası kullanmak

Giysilerin paketlenmesi , çöp torbasındada taşınabilir. Torbalarda giysiler ıslanamaz. ve kirlenmez.

Ayırma ve elden çıkardıktan sonra , karşılık gelen giysiler katlanabilir, yuvarlanabilir veya döşenebilir. Kırışıklıkları önlemek için bağlantıları açtıktan sonra bu işlemi yapmak mantıklıdır. İstiflendiğinde ağırlık zaman zaman kontrol edilmelidir, böylece çanta yırtılmaz. Çöp torbası içine yerleştirilip havayı dışarı attıktan sonra, bir düğümle veya bir kablo bağıyla kapatılabilir.

Çöp poşetlerinin veya giysi içeren vakum poşetlerinin dezavantajı, çok iyi bir şekilde çözülememeleridir. En güvenilirleri, güçlü folyoları nedeniyle mavi veya siyah çöp torbalarıdır. Yine farklı boyutlar seçilebilir. Şeffaf olmayan çöp torbaları dışarıda etiketlemez.

Çöp torbaları içindeki giysiler de en kısa sürede ambalajlarından çıkarılmalıdır, böylece tekrar havadar halde saklanabilirler.

3. yöntem: çekmeceleri kullanmak

Her iki çözümle de gerçekten arkadaş olamıyorsanız, kıyafetlerinizi giysi çekmecelerine koyma seçeneğiniz vardır. Bununla birlikte, bu tür bir paketleme biraz tecrübe ve his gerektirir. Çekmecelerin elbise dolabı veya büfenin ağırlığını çok fazla arttırmaması için, yalnızca hafif kıyafetler ve kıyafetler azaltılmış bir ölçüde yerleştirilmelidir.

Çekmecelere ilave bastırma ve sıkışma, narin giysilerin kalitesini etkiler. Aşırı buruşabilirler ve taşıyıcıda uzun süre saklanırken yeterince havalandırılmayabilirler. Bu küflenmeye ve küflenmeye neden olabilir.

Bu demektir taşıma için paketlenmiş giysileri ve çekmeceler dışına düşemez olabilir, streç film veya bant çekmecede dahil olmak üzere kendi bütünlüğü içinde onları sarmak için uygundur. Bant soyulduktan sonra hiçbir kalıntı bırakmamalıdır. Çekmecelerin etiketlenmesi de dahildir.

Giysili çekmeceler taşıma sırasında kayışlarla sabitlenmelidir, çünkü bu kutular kayabilir. Çekmeceler mobilya parçalarında kalırsa, yapışkan bant ile ileri kaymaya karşı sabitlenirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button