Taşınmadan Önce Yeni Evinizi Boyayın

Taşınmadan Önce Yeni Evinizi Boyayın

Demek taşınmadan önce yeni bir eve ya da daireye yeni taşındınız ve onu yeniden boyamanın zamanı geldi. Ancak, bunu yapabilmek için, temellerle başlamanız gerekecek, taşınmadan önce bir evden eve nakliyat firması bulmaya ne dersin, bu da muhtemelen yeni evinizi boyamanız gerekeceği anlamına geliyor. Bu adım, kendinize ait bir araç olup olmadığına bakılmaksızın, yeni bir alana geçtiğinizde bir zorunluluktur. Onu sevimli ve eğlenceli hale getirmelisin. Kendini ev gibi hissetmeni sağlamalısın. Haydi başlayalım!

Yeni evimi doğru şekilde nasıl boyayabilirim?
Buna iki açıdan bakabilirsiniz: iç ve dış. Tamamlayamayacağınız bir projeye başlamak istemiyorsunuz, bu yüzden bir kerede idare edebileceğinizi düşündüğünüzden daha fazla mücadele etmemeniz akıllıca olacaktır. Birçok insan, özellikle de dış cephe boyama işi planlıyorsanız, ne kadar zorlaşabileceğini bilmiyor. Ve oldukça pahalı olabilir, bu yüzden son kararınızı vermeden önce tüm açıları göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun.

Profesyonel bir ressam daha pahalı bir seçenek gibi görünebilir, ama gerçekten mi? Hayır, hayır. Bu görevde size yardımcı olacak bir profesyonel kiralarsanız, aslında biraz para kazandıracaksınız. Nasıl? Profesyonel bir boyacı işi hızlı ve verimli bir şekilde yapacaktır. Ayrıca, bu yolla size çok pahalıya mal olacak ortak hatalar yapmaktan kaçınacaksınız. Ve bundan kim hoşlanmaz? Herkes yapar. Öyleyse – hemen taşınmadan önce bir boyacı ara!

Yeni evimi boyamak için en iyi zaman nedir?
En iyi zaman yaz olur. Mümkünse içeri girmeden önce. Bu şekilde eviniz sizin için hazır olacak ve diğer tüm hareketli işlerinizi daha hızlı bitireceksiniz. Kimse duvarlarını evin ortasındaki kutulara boyamak istemez. Ya da paketten çıkardıktan sonra. Bu yüzden, taşınmadan hemen önce yeni evinizi boyadığınızdan emin olun.

İçeri girdikten sonra içini boyamaya ne dersin?
Duvarlarınızı taşındıktan sonra boyamak, yeni evinizin boş olduğu kadar kolay değildir, ancak kesinlikle imkansız değildir. Tek yapman gereken eşyalarını önceden korumak. Bu kolaylıkla yapılabilir, bu yüzden endişelenmeyin. Ancak, doğru yapmanız gerekir. Eşyalarınızı korumak çok önemlidir. Eşyalarını geçici olarak saklaman gerekiyorsa, yap! Bir süre depolama birimi kiralamak biraz pahalı görünebilir, ancak eşyalarınıza zarar vermek daha pahalı olabilir.

Doğru rengi nasıl seçerim?
Bir düşünün… ve son kararınızı vermeden önce bir kez daha. Renklerinizi akıllıca seçin çünkü bir süre orada kalacaklar. Bu yüzden doğru aramayı yaptığınızdan emin olun. Başkalarının önerilerini ve görüşlerini isteyin. Aileniz ve arkadaşlarınızın bazı iyi fikirleri olabilir, bu yüzden etrafınızdakilerin önerilerini dinlediğinizden ve seçenekleriniz konusunda açık fikirli olduğunuzdan emin olun.

Ayrıca çevrimiçi olabilir ve başkalarının fikirlerini ve ilhamlarını arayabilirsin. Veya bu görevi halletmenize yardımcı olacak bir tasarımcı bile kiralayabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın, son renk paletini seçmeden önce iki kez düşündüğünüzden emin olun.

Unutmayın: beyaz yeni siyah
Temel renkleri ve tonları seviyorsanız, beyaz sizin için doğru seçimdir. Basit. Ve temiz. Her yere uyar ve gerçekten güzel görünüyor. Her zaman. Her türlü tasarıma kolayca sığabilir ve yepyeni evinizi yeniden dekore etmeyi seçseniz bile, buraya ve oraya bir ayrıntı ekleyebilir ve beyazı duvarlarınızda tutabilirsiniz.

Parlak renkleri düşünün
Güvenli oynamayı bırakmaya hazırsanız – yeni evinizi boyamanın ve bazı parlak renkleri seçmenin zamanı geldi. Oyun. Hayal gücünüzü daha sonra ne olacağına karar verin. Farklı renkleri birleştir. Ev boyama projenizi sonuna kadar izleyin!

Koyu renk tonlarını göz ardı etmeyin
Profesyonel değilseniz veya gerçekten bir deneyiminiz yoksa, koyu tonlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Evinizin moral bozucu görünmesini sağlayabilirler ve bize inanırlar – bunun olmasını istemezsiniz. Yani, emin değilseniz – bu renklerden uzak durun.

Peki ya duvar kağıdı?
Bütün duvar kağıdına evet diyoruz! Bütün yeni evin, hatta duvarların için bile seçmek zorunda değilsin. Bununla oynayabilir ve yaratıcı olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button