Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut Evden Eve Nakliyat

Etimesgut evden eve nakliyat oldukça teferruatlı ve zorlu bir süreçtir. Öncelikle tüm eşyaların kolilere yerleştirilmesi ve ardından taşımayı yapacak araca taşınması gerekir. Üstelik günümüzde hizmet veren pek çok nakliye firması hala insan gücü kullandığı için, özellikle mobilya ve beyaz eşya gibi büyük eşyalar ciddi zarar görür. Çünkü bu eşyalar merdiven boşluklarında taşınırken çizilir, kırılır ya da bozulur. Etimesgut evden eve nakliyat firması olarak bizler, asansörlü taşıma sistemleri sayesinde eşyalarınızı pencere ve balkonlardan alıp direkt olarak araca yükler. Bunun için evinizin önünde bu sistemin kurulacağı kadar bir alanın olması yeterlidir.

Etimesgut evden eve nakliye firmamız profesyonel ve eğitimli kadrosu sayesinde tüm eşyalarınızı yanmaya ve suya dayanıklı ambalajlar ile kaplar. Böylelikle eşyalarınız yolculuk esnasında birbirine çarparak zarar vermez. Ayrıca araçlarımızın tamamı geniş ve kapalı kasadır. Artık taşınmak için yazı beklemek zorunda değilsiniz. Çünkü kapalı kasa araçlarımız sayesinde her hava koşuluna ve mevsime meydan okuyoruz.

Taşınmak söz konusu olduğunda endişelenmeye başlamanız oldukça normaldir. Çünkü gözünüzün önüne toparlanması gereken onlarca eşya ve yerleştirilmesi gereken bir ev gelir. Ancak Etimesgut evden eve nakliyat firması olarak bizler anahtar teslim hizmet vermekteyiz. Anahtarınızı uzmanlarımıza teslim edin ve dayanıp döşenmiş yeni evinizin keyfini sürün. Sizlerin hiçbir şeye dokunmasına gerek kalmaksızın, mükemmel bir taşınma deneyimini yaşamanız için haftanın her günü çalışmaktayız.

Sıradan ve amatör bir nakliye firması ile çalışmanız durumunda, taşınma sonrası sürpriz faturalar ile karşılaşmanız muhtemeldir. Oysa bizler öncesinde sizlere ücretsiz eksper hizmeti sağlıyoruz. Eksperlerimiz taşınmak istediğiniz mekana gelip çalışma gerçekleştiriyor ve sizler için en uygun fiyat çalışmasını yapıyor. bu hizmetimiz tamamen ücretsiz olup, taşınmaya karar vermeniz halinde hemen aksiyon almaktayız. Piyasa şartlarına nazaran oldukça ekonomik bir fiyat skalasına sahip olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Evden eve nakliyat firmaları arasında öncü olmamızın en büyük sebebi, paketlemeyi de kendimiz yapıyor olmamızdır. Yani sizler hiçbir şeye dokunmadan, kahvenizi yudumlarken bizler evinizi aynı gün içerisinde taşıyoruz. Tüm eşyalarınızı öncelikle niteliklerine göre ayırıyor ve dayanıklı ambalajlar ile paketliyoruz. Araçlarımıza sırası ile yerleştirdiğimiz hiçbir eşyanız bir başka eşyanızın üzerinde seyahat etmiyor. Tüm eşyalarınız taşıma sigortası kapsamında nakil ediliyor ve yeni evinize yerleştiriliyor.

İşyeri taşımacılığı söz konusu olduğunda, sıradan bir nakliye firması ile çalışmak son derece tehlikelidir. Özellikle de tekstil ürünü ve mekanik – elektronik eşya taşımacılığına yetkili firmaların araçları da bu doğrultuda dizayn edilmelidir. Etimesgut evden eve nakliyat firması olarak, özellikle butik, mağaza ve benzeri tekstil firması taşımacılığında oldukça sık tercih edilmekteyiz. Çünkü araçlarımızın içerisinde bulunan askı sistemleri sayesinde eşyalarınız kırışıklık dahi almadan nakil edilir. Aynı şekilde banka, postane, yazıhane ve ofis gibi, elektronik eşyanın yoğun bulunduğu noktaların taşımacılığını da yıllara dayanan tecrübemiz ile sırtlanıyoruz. Önce tüm eşyalarınız niteliğine uygun ambalajlar ile ambalajlanıyor ve kapalı, çelik kasa araçlarımıza yerleştiriliyor. Son derece dikkatli ve tecrübeli şoförlerimiz ile taşınan eşyalarınız aynı özen ile yeni mekanınıza yerleştiriliyor.

Artık sırtta taşınan, çizikler ile dolu ve bozulmuş eşya derdine son. Etimesgut taşıma firması olarak son derece profesyonel bir taşıma sistemi ile karşınızdayız. İnsan gücünün en aza indirgendiği firmamızda, metrelerce yüksekliğe ulaşabilen asansörlü sistemler kullanılmaktadır. Kapıdan sığmayacak ya da merdivenlerden indirilemeyecek eşyalarınızı pencere ve balkonlarınızdan alınan eşyalarınız bu sistemler ile doğrudan araca yükleniyor. Dolayısıyla insan gücüne bağlı oluşabilecek riskler de minimize ediliyor. Ayrıca yine insan gücü kullanılmadığı için daha hızlı ve profesyonel bir taşıma hizmeti ortaya çıkıyor.

Tablo, kaşmir ve ipek halı ya da pahalı eşyalarınızın taşınması sırasında endişe duymanıza gerek yok. Çünkü firmamız bu eşyalarınız için ekstra önem gösteriyor. Tüm çalışanlarımız bu konuda eğitimler alıyor. Üstelik bu eşyalarınız için kullandığımız taşımacılık sigortaları trafik kazalarını ve yangınları da kapsıyor. İster şehir içine, ister şehir dışına taşının, en uygun ve en profesyonel nakliye hizmeti için mutlaka bizlere ulaşın. Çünkü bizler bu sektöre yıllarını vermiş emekçi ve yenilikçi bir firmayız.  Son teknoloji nakliye tırlarımız alanında uzman usta kadromuz ile haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Bize 0312 517 04 29 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button