Hakkımızda

Ağaoğlu Evden eve taşımacılık ondokuz yıldır Ankara’da  kamyonet, kamyon ve tır taşımacılığı ileevden eve taşınma, ofis değiştirme ve şirketler için depolama hizmeti vermektedir. Kurulduğumuz günden beri, basit bir prensibi izleyerek hızla büyüdük. Müşterilerimize her zaman en iyi ve en doğru hizmeti sunduk.Tatil kavramını unuttuk, evet, pazar günleri de açığız, hizmet neredeyse biz hep orada olduk ve olmaya devam ediyoruz. 

Hakkımızda

İşletmemiz 2000 yılında açılmış ve yalnızca bir kamyonet ve 4 taşıma çalışanı ile nakliye hizmeti sunmuştur. Sektörümüzde, özellikle Ankara’da evden eve taşıma sektöründeki rekabet ortamında bu günlere gelmemizde, “çok büyük ya da çok küçük bir iş yoktur dedik ve her müşterimizin talebine neşeyle ve dürüst bir şekilde yaklaştık.

2012 yılında yeni araç filosuna yatırım yaptık. Hiç şüphesiz nakliye araçlarımızı başkentin sokaklarında görmüşsünüzdür. Şimdi sizlere daha da genişliyoruz, işimizi yeni hizmetlerle genişletiyoruz.. Bunlardan ilki, daha uzun mesafeli nakliat n hizmetimiz, yani sadece Ankara değil Türkiye’nin her yerine taşımacılık yapabiliyoruz. Şehirler arası nakliyatta yüksek fiyatlarla karşılaşıyorsanız, bir de bizden fiyat alın.

Ankara ve Türkiye’nin her noktasına taşınma, evden eve nakiyat konusunda uzmanlaşmaya devam ediyoruz.